Connect with us

Sporti

Chelsea-Rennes: Publikohen formacionet zyrtare

Published

on

Chelsea pret në ‘Stamford Bridge’ Rennesin në ndeshjen e vlefshme për Grupin E të Champions Leagues.

Pas dy xhirove, ‘Të Kaltërit’ dhe Sevilla prijnë me nga katër pikë, ndërsa Krasnodari dhe Rennesi zënë pozitat e fundit me nga një pikë, shkruan Periskopi.

Vlen të ceket se londinezët nuk kanë pësuar gol në katër ndeshjet e fundit në të gjitha garat. Ndeshja fillon nga ora 21:00.

Më poshtë, formacionet zyrtare: 

Chelsea:

Image

Rennes:

Image

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending