Connect with us

Lajme

Çfarë po ndodh në Maqedoni? Ahmeti e Zaevi takim në Parlament

Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev sot kanë realizuar një takim në hapërsirat e Parlamentit të Maqedonisë.

Published

on

Në këtë takim është diskutuar për gjetjen e opsioneve të mundshme për debllokimin e Parlamentit dhe zgjidhjen e kryeparlamentarit të ri.

Nuk ndonjë informacion zyrtarë se a është arritur ndonjë marrëveshje konkrete rreth strategjisë të cilët tashmë disa ditë me radhë e ka paralajmëruar LSDM-ja.

Burime partiake nga BDI thotë se, mundësia e vetme është të mbarojë debati maratonik ose një takim i ri i liderëve. Opsioni i fundit është përjashtuar nga LSDM-ja, e cila ka theksuar se nuk negocion me kriminel. (INA)

Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev sot kanë realizuar një takim në hapërsirat e Parlamentit të Maqedonisë.

Në këtë takim është diskutuar për gjetjen e opsioneve të mundshme për debllokimin e Parlamentit dhe zgjidhjen e kryeparlamentarit të ri.

Nuk ndonjë informacion zyrtarë se a është arritur ndonjë marrëveshje konkrete rreth strategjisë të cilët tashmë disa ditë me radhë e ka paralajmëruar LSDM-ja.

Burime partiake nga BDI thotë se, mundësia e vetme është të mbarojë debati maratonik ose një takim i ri i liderëve. Opsioni i fundit është përjashtuar nga LSDM-ja, e cila ka theksuar se nuk negocion me kriminel. (INA)

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending