Connect with us

Sporti

Çfarë ndodhi te porta? Liverpool në epërsi

Published

on

Qyteti italian, Bergamo është nikoqir i sontëm në njërën prej ballafaqimeve me më së shumti jehonë në kuadër të takimeve të kësaj jave në Ligën e Kampionëve, ku po përballen skuadra nga Serie A, Atalanta dhe 6 herë kampioni i kësaj gare, Liverpooli, shkruan Periskopi.

Minuta e 34’të e takimit po gjenë në avantazh skuadrën mysafire, ku rrjetën e gjeti portugezi, Diogo Jota.

Shihni golin. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending