Connect with us

Lajme

Çështje të pazgjidhura – Pjesa IV

Published

on

Këto pyetje janë përmbledhur nga Kallxo.com.

Periskopi i risjellë ato sërish.

Po me anëtarin tjetër të Këshillit Drejtues të UP, Beqir Sadikaj, i cili ishte shpallur fajtor për plagjiat, por tash vendos se kush me qenë rektor i UP?

E me dekanin e fakultetit filozofik të UP, Bujar Dugolli të cilit iu njoh si punim shkencor një shkrim në revistë të Deçanit dhe me atë punim u avancua në karrierë?

Çka u bë me hetimet për ish-ministrin Fehmi Mujota, i cili i dha tender vëllait të gruas së tij, si dhe nënshkroi marrëveshje monopolizuese për certifikimin e veturave që përdorin gaz?

A filloi hetim ndaj Ministrisë së Infrastrukturës dhe deputetes Margarita Kadriu e cila pas votës për Presidentin mori licencën për terminal doganor?

Po me pretendimet e Behxhet Pacollit se iu kërkuan para nga persona të politikës dhe Agjencisë së Privatizimit në procesin e blerjes së Hotelit Grand?

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending