Connect with us

Sporti

Cesc Fabregas transferohet te Milan-i? (Foto)

Published

on

Milani nuk e ka ndërmend të ndalet në këtë afat kalimtar të verës.

Tabloidi anglez “The Sun” raporton se Cesc Fabregas është lojtari tjetër që mund të transferohet në San Siro.

 

Ylli spanjoll e kishte humbur pozitën e titullarit gjatë pjesës së parë të sezonit të kaluar por ai ishte kthyer në form në fund të sezonit.

Megjithatë, Fabregas përsëri nuk e ka vendin e sigurt pas ardhjes se mesfushorit francez, Tiemoue Bakayoko.

Gjatë janarit Blutë kishin refuzuar një ofertë 30 milionësh, por tani gjërat kanë ndryshuar.

Në mesfushë Milani ka nënshkruar edhe me Hakan Calhanoglu, Lucas Bigla dhe Franck Kessie. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending