Connect with us

Sporti

Celtic fillon kampionatin me fitore

Boston Celtic ka startuar kampionatin e NBA-s me fitore ndaj Brooklyn Nets.

Published

on

Boston Celtic ka arritur të fitojë takimin krejt në minutat e fundit, ku Nets u afruan shumë në rezultat. Lojtari Bojan Bogdanovic e udhëhoqin skuadrën e Netsav, duke tentuar të barazojnë rezultatin edhe të shënojnë fitore.

Më i dalluari për skuadrën e Celtic ishte Isiah Thomas me 25 pikë, 9 asistime dhe 6 kërcime. Te mysafirët ishte Bogdanovic me 21 pikë e 5 kërcime. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending