Celina: Jam i lumtur që luaj për Kosovën

Talenti i madh i Kosovës, Bersant Celina thotë se është i lumtur që luan për Kosovën.

Periskopi.com Sporti

Anëtari i Manchester Cityt është i huazuar te skuadra holandeze Twente dhe ka marrëveshje me këtë të fundit deri në fund të sezonit aktual.

“Unë jam nga Kosova dhe jam i lumtur që luaj për Kosovën, jo vetëm në miqësore por edhe në kualifikime”, ka thënë Celina.

Celina llogaritet si një ndër talentët më të mëdhenj që ka Kosova. /Periskopi.com

Shpërndaje në: