Connect with us

Lajme

Çaushi: Kjo fundjavë tregoi karakterin shtetrrënues të institucioneve

Published

on

Kjo fundjavë ka treguar qartësisht se institucionet e Kosovës kanë karakter shtetrrënues, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook, nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Çaushi, njofton Klan Kosova.

“Dy presidentë, ajo e zarfit dhe ai i shantazhit, e një kabinet i tërë qeveritar të ngazëllyer mburren njëri pas tjetrit me humbjen e mbi 8000 hektarëve territor. Të lehtësuar tani, kur morën mbështetje nga një grup joprofesional ndërkombëtar, pas një ekskursioni të tij dy javor në Kosovë”, ka shkruar Çaushi.

Kurse “në anën tjetër, qeveria e Kosovës, e përfaqësuar denjësisht nga një zëvendëskryeministër e dy ministra, në veri të vendit, ia garantoi sot ndër të tjera Serbisë Trepçën e Ujmanin. Në emër të tyre foli hiq më pak se kryeministri i Serbisë, bashkëmendimtari i Sheshelit, Aleksandar Vuqiç”

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending