Pr 5°C
Sporti

Policia Rajonale e Komunikacionit Rrugor në Ferizaj, ka ndaluar shoferin i cili me automjetin e…

04 Gus, 14:53

Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentis, ka thënë se nuk do të nënshkruajë me asnjë…

04 Gus, 14:29

Tretja është mënyra se si trupi juaj e kthen ushqimin në karburant. Mesatarisht ky proces…

04 Gus, 14:24

Basketbollisti amerikan, Iman Shumpert është arrestuar për shkak të posedimit të një sasie të drogës,…

04 Gus, 14:20
Tri skuadra shqiptare zhvillojnë ndeshje sot në garat evropiane

Skuadrat shqiptare do t’i rikthehen sot garave evropiane, ku tre prej tyre do ta vazhdojnë…

Updated 2 javë ago

De Ketelaere gati për debutimin me Milanin

Charles De Ketelaere mbërriti te Milani në formë tepër të mirë dhe ai pritet të…

Updated 2 javë ago

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit: Ronaldo është gati 38 vjeç, nuk e do më askush

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher e ka goditur rëndë Cristiano Ronaldon pas situatës që po…

Updated 2 javë ago

​Çiklizëm, Kosova me dy garues në Lojërat Evropiane

Në Lojërat Evropiane në çiklizëm që mbahen në Mynih të Gjermanisë, Kosova do të përfaqësohet…

Updated 2 javë ago

Zyrtare: Chelsea nënshkruan me Carney Chukwuemeka

Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e talentit Carney Chukwuemeka nga Aston Villa. Blutë e Londrës…

Updated 2 javë ago

Ancelotti nuk përgjigjet për situatën Bale: Nuk jam babai i tij

Carlo Ancelotti ka dhënë një përgjigje të çuditshme në konferencën për shtyp, para ndeshjes së…

Updated 10 muaj ago

Milan merr lajme të mira para derbit të qytetit, Rebic stërvitet me skuadrën

Milan po përgatitet për derbin e madh të Milanos, ndaj Interit. Para këtij takimi, skuadra…

Updated 10 muaj ago

Dy fanse i kërkuan një foto me Tyson Fury – veprimi i kampionit të botës në boks i shokoi vajzat

Tyson Fury po vazhdon ta festojë fitoren e tij ndaj Deontay Wilder. Kampioni i peshave…

Updated 10 muaj ago

E thonë nga FFK: Kosova pa trajner të ri deri në shkurt të 2022

Kombëtarja e Kosovës është aktualisht pa një selektor permanent, pas shkarkimit të Bernard Challandes. Në…

Updated 10 muaj ago

Flaka Loxha fiton medaljen e bronztë evropiane për U-23

Flaka Loxha ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian të U-23 të xhudos, që…

Updated 10 muaj ago

E konfirmon Klopp: Firmino ka pësuar një lëndim serioz

Roberto Firmino do t’i mungojë Liverpoolit për një periudhë diçka më të gjatë. Sulmuesi brazilian…

Updated 10 muaj ago

Sfida interesante në xhiron e tretë të Ligës Unike

Xhiroja e tretë e Ligës Unike që zhvillohet në fundjavë do të sjellë takime mjaft…

Updated 10 muaj ago

Zyrtare: Barella tek Inter deri në vitin 2026

Inter ka përmbushur një prej objektivave primare. Nënshkrimi i kontratës së re me Nico Barella…

Updated 10 muaj ago

Mediet portugeze: Messi fitues i Topit të Artë për herë të shtatë, u njoftua këtë javë nga ‘France Football’

Lionel Messi me shumë gjasë do të jetë fitues i Topit të Artë këtë edicion.…

Updated 10 muaj ago

Xavi përshëndetet me Al-Sadd – pritet konfirmimi i Barcelonës për postin e trajnerit

Xavi Hernandez është përshëndetur tashmë me stafin dhe lojtarët e Al Sadd. Më herët gjatë…

Updated 10 muaj ago

Pozita e pestë në Baku për Distria Krasniqin, Kuka: Bëhemi gati për atje ku duhet, Paris 2024

Distria Krasniqi e ka nisur sot rrugëtimin e saj në kategorinë -52 kg. Turneu i…

Updated 10 muaj ago