Pr 5°C
Showbiz

I ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë” Milaim Zeka si gjithmonë solli…

04 Gus, 15:31

Babai i këngëtares Dua Lipa, Dukagjini, ka folur rreth festivalit “Sunny Hill” i cili ka…

04 Gus, 15:21

Dua Lipa është shprehur shumë e emocionuar për festivalin “Sunny Hill” i cili mbahet në…

04 Gus, 14:22

Ndihmësi i Johnny Depp tha se aktori dyshohet se e goditi Amber Heard në kokë,…

04 Gus, 14:04
Fifi s’e lëshon shkopin nga dora

Para dy netësh, dy banorët Sabiani dhe Einxhel kishin vendosur që t’i bashkojnë forcat për…

Updated 3 javë ago

Graniti fajëson Fifin: Banorët nuk më kanë folur prej shkakut të saj

Ardhja e nënës e ka ndryshuar tërësisht sjelljen e Granitit kundrejt banorëve. Ai ka vendosur…

Updated 3 javë ago

Semi tregon për marrëdhëniet e saj me djemtë

Në një bisedë me Kledin,Sarën dhe Beniadën ajo tregon për raportet e saj me djemtë.…

Updated 10 muaj ago

Sipas një sondazhi nga faqja zyrtare e “BBV”, ky është banori që pritet të largohet sonte nga shtëpia

Donald Veshaj dhe Ardit Çuni janë dy të nominuarit e javës dhe njëri nga ta…

Updated 10 muaj ago

Në The New York Times del një kritikë për filmin ‘Zgjoi’: “Fahrija s’është për t’u dashur, ajo zor se pëlqehet

Filmi “Hive” [shq. Zgjoi] ka arritur suksese të shumta ndërkombëtare dhe tashmë ka fituar edhe…

Updated 10 muaj ago

Updated 10 muaj ago

Ish e fejuara e Granitit ka qenë pjesë e këtij seriali të njohur vendor

Në mediet rozë u zbulua ish e fejuara e Granit Canës, konkurrentit VIP në Big…

Updated 10 muaj ago

“Oh zemra” — Graniti i tmerron Semin dhe Monikën me maskën “ghostface”

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Big Brother Albania VIP. Graniti me anë të…

Updated 10 muaj ago

Pas talljes së Feros vjen përgjigja nga grupi i Unikkatil’it

Reperi Feronit Shabani i njohur me nofkën “Fero”, ditën e djeshme është tallur me “UnikKatilin”,…

Updated 10 muaj ago

Arjola Demiri vesh bluzen me logon “Liria ka emër – UÇK”

Banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Arjola Demiri shpeshherë është…

Updated 10 muaj ago

Pas talljes së Feros vjen përgjigja nga grupi i Unikkatil’it

Reperi Feronit Shabani i njohur me nofkën “Fero”, ditën e djeshme është tallur me “UnikKatilin”,…

Updated 10 muaj ago

Pitbulli ia shqeu buzën, modelja 22 vjeçare rrëfen sulmin e tmerrshëm

Një modele ka Kalifornia ka përjetuar tmerrin kur një qen kafshoi dhe hoqi gjithë buzën…

Updated 10 muaj ago

Fifi befason me përgjigjen kur pyetet se cilin prej banorëve do ta largonte nga programi

Banorët e Big Brother kanë luajtur mbrëmë me shishe. Si rrallë herë, ata u janë…

Updated 10 muaj ago

Vëllai i Meghan Markle: Ajo do e lërë Harryn siç la ish-bashkëshortin e saj

Vëllai i Meghan Markle është bërë pjesë e reality show-t Big Brother VIP Australia dhe…

Updated 10 muaj ago

Fero tallet me Unikkatilin, e etiketon në njoftimin e një restoranti ku kërkohet ndihmës-kuzhinier dhe enëlarës

Reperi i njohur shqiptar, Fero, ka treguar disa herë se nuk gëzon respekt për disa…

Updated 10 muaj ago

Morena provokon nga fitnesi

Morena Taraku është një femër që gjithmonë vë në pah linjat perfekte të trupit. Në…

Updated 10 muaj ago