Connect with us

Showbiz

Kjo ka qenë shuma më e lartë që ka marr bakshish Meda

Këngëtari i njohur Meda është shprehur se ishte thjeshtësia dhe modestia e bashkëshortes që e bëri për vete. Meda u...