Connect with us

Sporti

Carrick ka disa fjalë për Mourinhon

Published

on

Mesfushori i Manchester United, Michael Carrick thotë se nuk e ka në plan të ndryshojë stilin e lojës, ndërsa shton se trajneri Jose Mourinho do të njoh cilësitë e tij.

Veterani anglez shënoi mbrëmë një gol në sfidën kundër Northampton Toën në ndeshjen që United e fitoi me rezultat 3:1 në kuadër të Kupës së Ligës.

“Unë mendoj se trajneri e di se çfarë mund të bëj unë dhe unë nuk jam duke shkuar për të ndryshuar stilin tim të lojës”, deklaroi Carrick.

“Ai e di saktësisht se çfarë mund të bëj unë, i njeh pikat e forta të mia si dhe të çdo lojtari tjetër këtu”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending