Connect with us

Sporti

Cana: Ndaj Rumanisë, kërkojmë asgjë më pak se fitore

Published

on

Kapiteni i kombëtares shqiptare,Lorik Cana, thotë se kuqezinjtë në takimin e tretë të Grupit A ndaj Rumanisë synojnë vetëm fitoren.

Cana, që mungoi në ndeshjen e dytë të grupit në Euro 2016 ndaj Francës, pas ndëshkimit me të kuq në takimin e parë, beson se Shqipëria mund të kualifikohet tutje edhe nga pozita e tretë.

“Akoma kemi gjasa për të kaluar më tej. Me Rumaninë na duhet vetëm fitorja. Nëse kemi pak fat edhe me vendin e tretë do të kualifikohemi”, ka thënë ai për TopChannel. Për të kaluar tutje nga pozita e tretë, Shqipëria duhet të fitojë ndaj Rumanisë dhe të jetë në mesin e katër ekipeve më të mira që janë në pozitat e treta të gjashtë grupeve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending