Connect with us

Sporti

Bylbyl Sokoli te klubi i njohur shqiptar

Bylbyl Sokoli është shumë afër marrëveshjes me klubin shqiptar nga Maqedonia Shkëndijën.

Published

on

Ai momentalisht gjendet në Tetove dhe vijon bisedimet me drejtuesit e klubit. Nëse gjithçka shkon sipas planit Sokoli do të rikthehet në pankinen e Shkëndijës pas shumë viteve, njofton Gazeta Sheshi.

Ai gjithashtu ka qenë trajner edhe i Renovës, ndërsa më pas ka vijuar punën në Kosovë.

Udhëheqësia e re e klubit nga Maqedonia duke e njohur nga afër Bylbyl Sokolin duan që ai të udhëheqë ekipin në vazhdim. Vetëm disa ditë më parë ai thurri lavde për kapitenin e Shkëndijës, Ferhan Hasanin.

Kujtojmë që Sokoli ishte së fundmni kryetrajner i Gjilanit dhe më pas nuk ka drejtuar as një skuadër.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending