Connect with us

Lajme

Burri përfundon me plot vrima në shpinë pasi morri terapinë me kupa qelqi (Foto)

Published

on

Pamjet të tmerrshme janë publikuar nga 63- vjeçari, Li Lin nga Kina, i cili tregon shtatë vrima në kurrizin e tij pas kryerjes se një terapie me kupa qelqi.

Nga 22 maji deri në 20 qershor, Li iu nënshtrua trajtimit me kupa qelqi duke u përpjekur të kurojë shpatullën e tij të ngrirë. “Nëpunësi më këshilloi që t’i mbaj kupat për një muaj në të njëjtin vend”, tregon ai.

Gjatë 10 ditëve të fundit, flluska të mëdha filluan të shfaqeshin në vendin ku ishin vendosur kupat. Li, pasi përjetoi temperaturë të lartë shkoi në spital, dhe u zbulua se atij i ishte zhvilluar një infeksion i rëndë bakterial.

Mjekët thanë se Li ishte me fat që shkoi në kohë në spital dhe se kupat e vendosura në lëkurë nuk duhet të qëndronin në të njëjtin pozicion për ditë të tëra. Gjendja e Li-së është duke u përmirësuar dhe nuk është konsideruar si kërcënuese për jetën.  

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending