Connect with us

Sporti

Bunjaku tregon pse nuk e grumbulloi Celinën

Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku ka zbuluar arsyen pse nuk e grumbulloi në Përfaqësueses Bersant Celinën.

Published

on

Ka qenë trajneri Albert Bunjaku që ka treguar se e ka liruar lojtarin për këtë takim për disa arsyeje personale.

“Celina ka pasur disa arsyeje personale dhe ka kërkuar që mos të grumbullohet në këtë takim”.

“Gjithsesi më e rëndësishme është që ai ta kryej një punë që ka primare se sa të vijë te Kosova dhe mos të jetë i përqendruar”.

“Kjo është hera e fundit që lirohet ndonjë lojtar, pasi në të kundërtën nuk do të ftohen”, deklaroi Bunjaku në konferencën për shtyp. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending