Connect with us

Sporti

Bunjaku befason me deklaratë para ndeshjes ndaj Turqisë

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaku ka folur për përballjen e radhës ndaj Turqisë, e cila zhvillohet më 12 nëntor.

Published

on

Ai beson se presioni do të jetë te skuadra e Turqisë.

“E kemi ditur se do t’i ftojë, duke marrë parasysh se ata e kanë nisur keq fazën kualifikuese. Turqia shtë një tjetër kundërshtar që ka luajtur në Evropian, i dimë cilësitë e tyre. Ka pasur ndërrim gjenerate nga Kampionati Evropian. Një gabim me ne do t’i largonte nga Botërori, dhe normalisht se kanë presione të mëdha”, deklaroi Bunjaki. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending