Connect with us

Sporti

‘Bunjaki tregon se deri kur do e pret Besart Berishën’

Besart Berisha ka shokuar tifozët e futbollit kosovar dhe trajnerin e Përfaqësuesës së Kosovës, Albert Bunjaki.

Published

on

Dje sulmuesi kosovar ka treguar se do të shtyhet debutimi i tij me përfaqësuesen e Kosovës, ai ende nuk ka pasaportën australiane dhe për këtë ai nuk do të mund të paraqitet deri në vitin 2017. Berisha ka apikuar për pasaportë dhe procedurat nuk i’a mundsojnë që ai të paraqitet në muajin janar.

Bunjaki ka thënë se Berisha i ka treguar atij se një gjë e tillë do të ndodh në muajin Janar, por kjo gjë mund të zgjasë deri në Tetor.

Kosova në Mars luan ndaj Islandës dhe ende nuk dihet nëse Berisha do të luaj, dhe Bunjaki është në pritje të tij. /Periskopi.com/

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending