Connect with us

Lajme

Bulliqi: Qëndrimi im në LDK nuk varet nga Gecaj

Published

on

Bajram Gecaj, indirekt paralajmëroi largimin e Shpejtim Bulliqit nga LDK-ja, duke pasur parasysh qëndrimin e këtij të fundit lidhur me demarkacionin me Malin e Zi. Por, Bulliqi ia ka kujtuar Gecajt se është ndër të fundit që mund të flasin për pozitën e tij në LDK.

Gecaj la të kuptohet se Bulliqi duhet të largohet nga LDK-ja, kur shkroi se ‘në LDK janë dhe do të mbesin ata të cilët punojnë me konsekuence dhe përkushtim për partinë dhe për realizimin e objektivave dhe qëndrimeve partiake”

Gecaj ka lënë të kuptohet se në LDK nuk duhet të jenë jo ata të cilët punën më të madhe dhe kryesoren e kanë zhvilluar në drejtim të kundërt të zhvillimit të partisë, raporton lajmi.net.

Por, deputetit të LDK-së, Shpejtim Bulliqit, nuk i kanë bërë përshtypje deklaratat e bashkëpartiakut të tij, i cili është pjesë e kabinetit të kryetarit Isa Mustafa.

“Po të varesha nga Bajarm Gecaj, moti kisha ec nga LDK-ja”, tha Bulliqi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending