Connect with us

Sporti

Buffoni s’është normal, këto janë statistikat e “frikshme” në Ligën e Kampionëve

Published

on

Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon po shkëlqen edhe pse në moshën 38 vjeçare.

Gardiani i portës së skuadrës së Allegrit ka pësuar vetëm dy gola këtë sezon në Ligën e Kampionëve, duke e mbajtur pesë herë portën e pa prekur.

Tolisso i Lyonit dhe Pareja i Sevillës ishin dy futbollistët e vetëm që detyruan portierin italian ta nxjerrë topin nga rrjeta.

Gjithashtu Juventusi është pa humbje këtë sezon në Ligën e Kampionëve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending