Connect with us

Lajme

Britanikët tallen me anijet e Putinit

Ndërsa një ditë më parë britanikët jepnin alarmin se po vinin rusët, sot kanë vendosur të tallen me Putinin.

Published

on

Daily Mail ka thumbuar rusët për anijen kryesore, që ishte aeroplanmbajtësja “Admiral Kuznetsov”, e cila dje kaloi Kanalin Anglez për të mbërritur pranë brigjeve siriane.

Sipas Daily Mailit, flora ruse është e ndryshkur, që lëshon tym dhe që ka mbetur si relike nga koha sovjetike.

Në fakt, aeroplanmbajtësja ruse “Admiral Kuznetsov”, nuk lundron kurrë larg nga ‘porti shtëpi’ në Severomorsk dhe nuk del asnjëherë pa rimorkiatorin e nevojshëm, për shkak se ka vazhdimisht probleme.

Ajo është ndërtuar që në kohën e “Luftës së Ftohtë” dhe është krenaria ruse.

rangalla20 rangalla19 rangalla18 rangalla17 rangalla16 rangalla15 rangalla14 rangalla13 rangalla12 rangalla08 rangalla07 rangalla06 rangalla05 rangalla04 rangalla03 rangalla02

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending