Connect with us

Lajme

Bosnja goditet nga një tërmet

Sot rreth orës 16:04, Bosnje dhe Hercegovina u godit nga një tërmet i intensitetit prej 3.8 të shkallë të Rihterit.

Published

on

Epiqendra e tërmetit ishte 8 kilometra në lindje të qytetit Banja Lluka, i cili qytet ka 220,000 banorë.Sipas informacioneve të parë, tërmeti i parë u pasua pas dy minutave nga një tjetër tërmet me intensitet të lëkundjes më të vogël se i pari, transmeton KosovaPress.  Nuk ka informacione për dëme të mundshme nga tërmeti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending