Connect with us

Lajme

Bora e fundit nuk e zuri të papërgatitur Komunën e Rahovecit

Reshjet e borës, të cilat kanë filluar gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm, nuk kanë krijuar probleme qarkullimi në Komunën e Rahovecit.

Published

on

 

Muhamet Behra, drejtor i Drejtorisë së Shërbimeve Publike në këtë komunë, thotë se kompania e cila është kontraktuar për mirëmbajtjen e rrugëve ka qenë e gatshme për intervenim dhe deri me tani është intervenuar në fshatin Zatriq, raporton Koha.net.

Ai konfirmon se të gjitha rrugët në Komunën e Rahovecit janë të kalueshme dhe komunikacioni po zhvillohet krejt normalisht, pa ndonjë pengesë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending