Connect with us

Sporti

Bonucci u mendua të bashkohej me Cityn

Published

on

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka zbuluar se ishte joshur nga mundësia për t’u transferuar te Manchester City.

Italiani ka qenë i lidhur me një kalim të mundshëm në Etihad Stadium gjatë kësaj vere, mirëpo në fund ai mbeti te skuadra bardhezi.

“Unë kam menduar rreth kësaj. Këmbëngulja e Guardiolas më detabilizonte nga pak mua”, deklaroi Bonucci.

“Unë nuk kam folur direkt me Pep, kishte vetëm një shkëmbim të mendimeve mes meje dhe agjentit tim. Ishte joshëse mundësia për të kaluar te City, por unë vendosa të dëgjojë zemrën time dhe të qëndrojë në një ekip të madh me objektiva të mëdha”, përfundoi italiani. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending