Connect with us

Sporti

Bonucci: Asnjëherë nuk e kam menduar largimin nga Juventus

Leonardo Bonucci është deklaruar rreth spekulimeve për një largimi të tij nga Juventus.

Published

on

Mbrojtësi i Juventus ishte i përfolur gjatë gjithë afatit kalimtar të verës për një largimi nga skuadra torineze drejt kampionatit anglez. Sipas disa gazetave italiani kishte bërë kërkesë tek klubi për t’u larguar, por ai këtë e ka demantuar duke thënë se kurrë nuk e ka bërë një gjë të tillë.

“Nuk e kam ftuar askënd dhe kurrë nuk më kanë thirrur personalisht. Ndjehem sikur ta kem të qepur fanellën e Juves në trupin tim sepse e ndjej për ditë, por bartja e fanellës së kombëtares është po ashtu një nder i madh”, ka thënë ai për “RAI”.

Bonucci ishte i kërkuar nga Manchester City dhe Chelsea.

29-vjeçari iu bashkua Juventusit nga Bari në verën e vitit 2010 dhe deri tani ka afër 300 paraqitje për “Zonjën e Vjetër”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending