Connect with us

Lajme

Bombë pranë varrit të gazetarit serb, kritik i veprimeve të Millosheviqit në Kosovë

Published

on

Një numër i madh i forcave policore kanë bllokuar varrezat e reja në Beograd pasi që është gjetur një bombë afër varrit të Sllavko Çuruviija, njoftojnë mediat në Beograd.

Gazetari serb Sllavko Çuruvija është vrarë më 11 prill të vitit 1999 në Beograd gjatë kohës së bombardimeve të NATO-s në Serbi, transmeton KP.

Çuruvija ka qenë kritik ndaj veprimeve të regjimit të Sllobodan Millosheviqit në Kosovë dhe në shtetet e ish-Jugosllavisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending