Connect with us

Sporti

Boksieri pështyn gjak, mësoni arysen pse (Foto/Video)

Published

on

Boksieri meksikan, Juan Manuel Marquez ka lansuar një goditje fatale në kundërshtarin e tij Robbie Peden, të cilin e bëri të pështyjë gjak.

Marquez është një nga boksierët më të suksesshëm në historin e sportit meksikan, duke dominuar në katër kategori të ndryshme, me gjithsej 64 meçe si profesionist, transmeton Periskopi.

Dy boksierët po shkëmbenin goditje kur Marquez arriti që ta godas fort në bark Peden, por ky i fundit arriti të qëndrojë në këmbë edhe për sekondat e fundit të raundit.

Marquez punching Peden

Me t’u ulur në qoshen e tij, Pede filloi të pështyjë gjak nga goja dhe gjyqtari i meçit menjëherë ndëryhyri për ta ndërprerë duelin.

Peden vomiting blood

Kështu Marquez arriti të korrë edhe një fitore në karrierën e tij të bujshme. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending