Connect with us

Lajme

Blushi: Sot bien derrkucët dhe enverucët

Published

on

Kryetari i LIBRA, Ben Blushi, parashikon rënien e qeverisë Rama sot. Ai u shtohet zërave që flasin për një tërheqje të LSI nga qeveria pas seancës së jashtëzakonshme të parlamentit në orën 18.00 ku do të votohen komisionet ad-hoc të Vetting-ut. Blushi e lidh rënien e qeverisë Rama me 11 prillin, ditën e vdekjes së diktatorit Enver Hoxha.

“11 PRILL DITA E ENVERUCËVE

Sot është 11 prill, dita kur bie Enveri, kur zakonisht bëhen bashkë natyra dhe nderi.
Sot bien enverucët, halat, ngjalat, hardhucët, merlucët dhe derrkucët!”, shkruan Blushi në faqen e tij zyrtare në Facebook. /Lapsi.al

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending