Connect with us

Lajme

Blushi: Padi për katër numërues, koha që të ketë zgjedhje të ndershme

Published

on

Kryetari i partisë Libra, Ben Blushi ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një padi penale të kryer nga ai kundër katër numëruesve në zgjedhje. Ai thotë se padia bëhet me qëllim që të mos ketë më abuzime të rënda, shkruan gazeta Shekulli.

Statusi i Ben Blushit:

Sot kam paditur në Prokurori katër numërues që vetëm në dy kuti në Tiranë kanë zhdukur 18 vota LIBRA. Këta janë Mirand Seferi , Ergys Hila, Elona Filloli dhe Florian Shkreta. Mbikëqyrja e filmave të KQZ tregon se nuk janë vetëm këta, por edhe shumë të tjerë dhe kallëzimet penale do vazhdojnë. Ka ardhur koha që dikush të ketë frikë nga zgjedhjet. Më poshtë keni të plotë padinë time.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending