Blero tregon se kush do të këndojë në dasmën e tij dhe të Afronës

Periskopi.com Showbiz

Këngëtari Blero pritet që të martohet gjatë muajit shtator dhe tanimë ai nuk ka dashur që të lërë befasi për mysafirët e tij

E këta këngëtarë janë emrat më të njohur të skenës sonë.

Befasi në këtë listë mund të konsiderohet Sabri Fejzullahu, i cili nuk është i njohur për të kënduar nëpër dasma.

E Sabriut në këtë dasmë pritet që ti ndihmojë këngëtari që është mësuar për të kënduar nëpër evente të tilla, Ramadan Krasniqi-Dani.

Kurse e fundit, ajo që pritet edhe të këndojë tallava është këngëtarja Shkurte Gashi e cila njihet edhe si një mike e Bleros.

Shpërndaje në: