Blero ka disa befasi për fansat

Blero ka konfirmuar disa nga duetet që pritet t’i dëgjojmë javët e ardhshme.

Blero para paj muajve kishte publikuar albumin e tij ‘6 copë jetë’, dhe kjo nuk po ndalon këngëtarin të përgatis edhe disa bashkëpunime, shkruan lajmi.net.

Ai momente më parë në profilin e tij në Instastory konfirmoi se duetet e radhës që do i dëgjojmë janë me artistët të mëdhenj të estradës.

Sabri Fejzullahu, Leonora Jakupi, Kaltrina Selimi dhe Burak Vehapi janë emrat që do i shohim në bashkëpunim me Bleron javët në vijim.

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION