Connect with us

Sporti

Blerja e re e Realit turpërohet para tifozëve madrilenë

Published

on

Theo Hernandez, lojtari i ri i Real Madridit, është turpëruar para tifozëve të Los Blancos.

Mbrojtësit francez nuk i ka shkuar gjithçka mirë gjatë prezantimit te Real Madridit.

Ish-lojtari i Atletico Madridit dhe Alavesit nuk ka arritur të xhonglojë topin si duhet, çka shihet qartë në videon e mëposhtme.

https://youtu.be/LH1miYiwPCA

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending