Connect with us

Lajme

Biznesmeni shqiptar jep 500 mijë euro për t’u bërë deputet

Xhem Llamallari, i njohur si komandant Baruti, thotë se një biznesmen shqiptar i njohur nga Shkupi ka dhënë mbi 500 mijë euro për të hyrë në listën e deputetëve të një partie shqiptare në Maqedoni, njofton agjencia e lajmeve INA.

Published

on

“Një biznesmen i mirënjohur dhe i suksesshëm i Shkupit, paska dhënë mbi 500.000€, mu kanë në listën e Deputetëve, në njërën Parti Shqiptare në Forum.

Sa ndjeva keqardhje, e njoh me familje, kemi respekt të ndërsjellë, burrë i ndershëm, por këtu ja paska huq dhe paska shkretu.

Ah bre ah, leje qe do të dëshpërohesh, sa që ka gjasa edhe bizneset me ti shkatërru, pikërisht nga ata që ju ke dhënë lek.

#Serjozishtë #KeqardhjePërTy”, është shprehur Baruti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending