Connect with us

Lajme

I biri i kryeministrit kanadez, mysafiri më i ëmbël që la gojëhapur Trumpin e Putinin (Foto/Video)

Published

on

Kryeministri kanadez Justin Trudeau, kishte udhëtuar gjatë javës së kaluar për në Hamburg të Gjermanisë për të marrë pjesë në samitin e G-20-ës, i shoqëruar nga bashkëshortja Sophie dhe i biri i tyre trevjeçar Hadrien.

Vogëlushi Adrien kishte arritur t’ua “vjedh” shoun prindërve të tij por edhe të politikanëve tjerë, pasi të gjithë i kishin sytë e drejtuar nga ai, transmeton Telegrafi.

Ai kishte dalë nga aeroplani duke ecur me prindërit, dhe në një moment mori një buqetë me lule nga nikoqiri dhe vazhdoi ecjen me krenari nëpër tepihun e kuq.

Hadrien është fëmija më i vogël i kryeministrit kanadez dhe bashkëshortes së tij, dhe shpesh e marrin me vete gjatë udhëtimeve zyrtare. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=O9pGZkJOeoQ

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending