Connect with us

Lajme

Bill Clinton parashikoi se SHBA-në do ta drejtojë një grua

CNN i ka hyrë arkivës dhe gjeti një intervistë të përbashkët me Bill Clinton dhe pastaj me Zonjën e Parë të tij, Hillary, në vitin 1993, transmeton Klan Kosova.

Published

on

E pyetur për rolin e saj si Zonja e Parë, Hillary ka thënë: “Ajo që unë jam duke shpresuar është se unë mund të jem në gjendje për të dhënë kontributin tim për vendin”.

Pastaj Bill Clinton është pyetur se sa kohë mund të zgjasë deri sa të bëhet një grua presidente: “jo shumë kohë, jo shumë kohë”, u përgjigj ai. “Unë mendoj se një grua do të zgjidhet presidente, ndoshta në jetën time. Unë sigurisht se shpresoj që gratë do të kenë një shans për ta drejtuar vendin”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending