Connect with us

Sporti

‘Bieber’ më i mirë se Ronaldo’ (Foto)

Tifozët e Barcelonës kanë filluar shakatë duke thënë se ylli i muzikës Justin Bieber është futbollist më i mirë se sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Published

on

Justin Bieber vizitoi Barcelonën të hënën duke u paraqitur në stërvitjen e gjigantit katalan.

Dhe, tifozët e kampionit të La Ligës mbetën të impresionuar nga aftësitë e tij.

Andaj, disa prej tyre madje e kanë shpallur si futbollist më të mirë se Cristiano Ronaldo e Paul Pogba, përcjell “Lajmi.net”.

Këngëtari nga Kanadaja u fotografua së bashku me yjet e Barcelonës si Neymar, Rafinha e Lionel Messi.

bieber

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending