Connect with us

Lajme

Bie borë në Itali

Published

on

Temperaturat e larta kanë përfshirë pjesë të ndryshme të Evropës, megjithatë diku ka nisur edhe bora.

Duket e çuditshme, por nata mes 13 dhe 14 korrikut ka qenë e vështirë për banorët e komunës së Livinjos në Lombardi (Itali).

Reshjet e borës kanë shkaktuar edhe probleme në qarkullimin e automjeteve, përcjell Shekulli.

Livinjo është një komunë të veri të Itali dhe ndodhet në lartësi prej 1800 metër mbi nivelin e detit. Ajo ndodhet në kufirin italo-zviceran, në zonën e Alpeve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending