Connect with us

Lajme

Biden mposht Trumpin në Virgjinia, e përmbys rezultatin

Published

on

Joe Biden ka fituar Virgjinian dhe 13 votat e saj elektorale, sipas AP Politics.

Virgjinia ishte dikur një shtet i luhatshëm gjatë kohës së Barack Obamas në vitin 2008 dhe në vitin 2012, por ka kaluar kah Demokratët me kalimin e viteve, përcjell Periskopi.

Me këto 13 vota elektorale, Biden aktualisht ka kaluar Trumpin me 16-13. /Periskopi  

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending