Connect with us

Lajme

Besnik Berisha, më i pasuri në Qeverinë e Republikës së Kosovës

Published

on

Besnik Berisha është zyrtari më i pasur në Qeverinë e Kosovës.

Duket paradoksale, por ai është i punësuar si këshilltar për çështje juridike i kryeministrit Isa Mustafa, ka mbrojtur djalin e Isa Mustafës – Besnikun si dhe është avokat mbrojtës i Naser Kelmendit – i cili është në listën e zezë të presidentit Barack Obama.

Kjo video, është një përmbledhje e gjithë pasurisë së Besnik Berishës dhe punët që ai kryen si avokat mbrojtës, bazuar në një hulumtim të publikuar nga Infokusi.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending