Connect with us

Sporti

Besa synon titullin kampion dhe Kupën

Published

on

Mesfushori i Besës së Pejës, Qemail Elshani ka shprehur hapur dëshirën e skuadrës së tij.

Ai thotë se klubi pejan synon titullin kampion dhe Kupën e Kosovës.

“Pas organizimit madhështor të kryesisë së klubit, afrimit të trajnerit Gani Sejdiu si dhe përforcimeve, synimet tona janë që të shpallemi kampion dhe të fitojmë Kupën”, deklaroi Elshani.

Pas pesë xhirosh të zhvilluara në Superligë, Besa ka grumbulluar nëntë pikë, katër më pak se lideri Prishtina. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending