Connect with us

Sporti

Besa – Prishtina sfida kryesore e kësaj jave në Superligë

Published

on

Ndeshja kryesore e xhiros së katërt në Vala Superligën e Kosovës në futboll zhvillohet nesër ndërmjet Besës së Pejës dhe Prishtinës.

Kjo ndeshje pritet të jetë mjaft interesante, pasi të dyja skuadrat kanë një rivalitet prej shumë vitesh.

Takimi zhvillohet të dielën në stadiumin Shahin Haxhiislami në Pejë me fillim nga ora 15:00. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending