Connect with us

Sporti

Bersant Celina dhe Pep Guardiola

Published

on

Futbollisti i përfaqësueses kosovare, Bersant Celina është grumbulluar për të stërvitur me skuadrën e parë të Manchester Cityt nga trajneri i ri i “qytetarëve”, Pep Guardiola.

Celina pritet të jetë pjesë e skuadrës angleze edhe gjatë përgatitjeve parasezonale që fillojnë javën e ardhshme në Azi.

Ai do të ketë mundësinë që të fitojë besimin e Guardiolas, si në stërvitje ashtu edhe në mundësitë eventuale që do t’i vijnë në ndeshje miqësore.

Guardiola sot zhvilloi stërvitjen e parë me futbollistët e Manchester Cityt.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending