Connect with us

Sporti

Bernardeschi hedh “bombën”, tregon se ku do t’i pëlqente të luante

Published

on

Talenti i ri italian, Federico Bernardeschi është subjekt i shumë spekulimeve që e lidhin atë me një largim nga Fiorentina.

Një nga skuadrat e interesuara për italianin ka qenë edhe Juventusi, për të cilin klub foli në një intervistë të mbajtur dje, transmeton Periskopi.

“Ku? Mendoj që te Fiorentina në kampin e tyre. Juve? Nuk e di, jam i qetë dhe nuk e kam me ngut”.

“Besoj se secili duhet ta kryej punën e tij. Unë e kamë time, dhe përpiqem ta bëjë në mënyrën më të mirë”.

“Nuk ka të bëjë me agjentin tim dhe klubin. Nuk ndërhyjë, por po e përsërisim, që nuk e kam me ngut. Por, kujt nuk do t’i pëlqente të luante me Juventusin?”

Bernardeschi është një nga talentët më premtues për të ardhmen e futbollit italian.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending