Connect with us

Sporti

Berisha, lojtari i javës në Rusi (Foto)

Bernard Berisha vazhdon shkëlqimin në kampionatin rus. Pas golit të shënuar në fundjavë në fitoren 3:0 të Anzhi Makhachkallas ndaj Tomskut, lojtari i Përfaqësueses së Kosovës është përfshirë sërish në 11-shen e javës.

Published

on

Krahas kësaj, ai nga mediat ruse ka marrë notën më të lartë, 8.7, që e bënë më të vlerësuarin e javës.

“Si zakonisht, legjionari nga Kosova ishte motor i sulmit të Anzhit. Si gjithnjë, ai nuk ndalej së vrapuari, ishte i suksesshëm dhe i pakompromis në krahun e majtë”, ishte vlerësimi i “football.kulichki.net”, raporton Gazeta Olle.

Në 11-shen më të mirë u gjend edhe sulmuesi i Terek Groznyt, Bekim Balaj, por jo edhe bashkëlojtari i tij, Odise Roshi që shënoi një super gol.

berisha-formacioni

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending