Connect with us

Sporti

Bëri gabim drastik, ja me cilën notë u vlerësua Xhaka

Published

on

Arsenali ka fituar 3-1 ndaj Leicesterit në kuadër të javës së 26-të në Premier Ligë, përcjell Periskopi. 

Arsenali ishte ekip më i mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 6.84, derisa Leicesteri u vlerësua me 6.48.

Lojtarët me paraqitjen më të mirë në këtë sfidë ishin Luiz e Willian që u notuan me 7.5.

Paraqitje brilante kishte edhe Granit Xhaka, nga gabimi i të cilit erdhi goli i parë, por që u notua me 7.4.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending