Connect with us

Sporti

Bellerin: Nëse Barcelona më thërret, nuk i përgjigjem

Hector Bellerin ka deklaruar se do të refuzojë skuadrën e Barcelonës.

Published

on

Mbrojtësi i Arsenalit është duke u shëndrruar në një nga më të mirët në pozitën e tij, duke e bërë ish-skuadrën e tij Barcelonën që të kërkojë rikthimin e tij në ‘Nou Camp’.

21-vjeçari ka filluar karrierën me “katalunasit” por është transferuar në Arsenal në verën e vitit 2011 dhe është duke u kërkuar me ngulm nga Barcelona.

Ai gjatë një interviste është përgjigjur pyetjes rreth spekulimeve, për një kalim të tij të mundshëm në Barcelonë ” Barcelona edhe po të më thërras unë nuk do të përgjigjem telefonatës. Dua qëndrimin tek Arsenal “, u përgjigj Bellerin.

Për spanjollin ka shfaqur interesim edhe Manchester City, që në krye me Pep Guardiolën e dëshirojnë me çdo kusht mbrojtësin e Arsenalit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending