Connect with us

Sporti

Bellerin: Jam i lumtur për rinovimin e kontratës

Mbrojtësi spanjoll, Hector Bellerin, sot ka vazhduar kontratën me Arsenal.

Published

on

Bellerin që një kohë ishte lidhur me një rikthim në Barcelonë por ai i ka vendosur për një qëndrim tek londinezët.

“Jam shumë krenar për vazhdimin e kontratës. Falëmenderit për përkrahjen e madhe dhe shpresoj se do të kalojm shumë mirë gjatë këtyre viteve”

“I lumtur edhe për faktin se do të jem edhe për shumë vite një ‘Gunner’.

21-vjeçari ka vazhduar me ‘topqinjtë’ deri më 2022. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending