Connect with us

Lajme

Bekim Çeka i gatshëm të vdesë për Erdoganin, jo edhe për Kumanovën

Published

on

Ish luftëtari i UÇK-Së Bekim Keça tha se ai me shokë janë gati të japin jetën për Erdoganin.

“Unë si luftëtar i UÇK-së, ne jemi mobilizu dhe jemi të gatshëm, si kemi luftu për trojet tona të luftojmë edhe për Turkinë” ka thënë Bekim Keça.

Por Keça me shokët e tij, nuk ishin gati të japin jetën për Kumanovën. Keça me shokët e tij nuk ishin lajmëruar, kur Komandant Sokoli me shokë kërkoi ndihmë 24 orë në Kumanovë.

Keça me shokët e tij nuk ishin interesuar për fatin e qindra shokëve tuaj që dergjen në burgjet e Maqedonisë.

Keça me shokët e tij nuk ishte askund, kur policia maqedonase i rrethonte fshatrat shqiptare.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending