Connect with us

Sporti

Behrami dëshirohet nga skuadra e madhe italiane

Published

on

Sipas gazetës italiane Tuttosport, Udinese po mendon të bëjë oferta në drejtim të mesfushorit shqiptar të Watfordit, Valon Behramin dhe Saphir Taiderin e Bolognas.

Behrami kaloi pjesën më të madhe të karrierës së tij në Itali me Genoan, Hellas Veronan, Lazion, Fiorentinan dhe Napolin.

Related image

Sa për Taider, Udinese do ta ketë më të vështirë transferimin e mesfushorit krijues algjerian të Bolognas, pasi pas tij janë edhe Fiorentina.

Image result for valon behrami watford

 

Taider ishte në huazim nga Interi, por Bologna aktivizoi këtë muaj mundësinë e tyre prej katër milionë eurosh për të blerë kartonin e futbollistit.

Image result for valon behrami watford

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending