Connect with us

Lajme

Behgjet Pacolli, publikon një video ku shihet se është duke u përcjellur nga një person i armatosur! (VIDEO)

Ish-Presidenti i Kosovës dhe njëherit kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, para pak çastesh ka publikuar një video në të cilën shihet të ketë qenë nën përcjelljen e një ushtari të armatosur

Published

on

 Pacolli, thotë se videon e ka publikuar saktësisht pas 12 viteve nga koha kur kishte qenë në Kabul, për siç tha ai, për ta liruar nga robëria një shqiptare bashkë me dy kolegët e saj.

“Sot para 12 viteve, pas 27 ditësh në robëri, u lirua Shqipe Hebibi, bashkë me dy kolegët e saj. Qëndrimi im 22 ditor, në Kabul, ishte vendimtar për lirimin e saj”, ka thënë Pacolli

pacolli1

Më poshtë ju sjellim videon për të cilën bëhet fjalë:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending